sadsad x
asdasd
Stokta Yok

İnsan ve Hayat Dergisi (Şubat) - S.120

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kolektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
10,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • İnsan ve Hayat Dergisi (Şubat) - S.120

  “Kafkaslarda Ayakta Kalmak” dosyasını okurken, Asr-ı saâdet’te verilen işaretleri, Hazreti Ömer (radıyallâhü anh) döneminde başlayıp Hazreti Osman (radıyallâhü anh) zamanında devam eden Hazar’ın kıyılarındaki mücadeleleri hatırlamak gerekiyor. Yavuz Sultan Selim Han ve Kafkas Kartalı Şeyh Şamil ve daha nicelerinin yaptıkları düşünüldüğünde, gerçekten burada, “Coğrafyaya Sığmayan İzler” var. Batum, Tiflis, Ahıska, Abhazya’da yaşayanların hayat hikayelerini aktarırken, bir yargılamada bulunmadık. Zihnimizin bir köşesinde yaşananlardan gün yüzüne çıkarılması gerekenlerin neler olduğu vardı. Çizdiğimiz sınırlar içinde okumaya devam ederken insanlığın sisli zamanlarından bildiklerinizi yeniden hatırlamanız, konuyu hafızalarınızda olgunlaştıracaktır.

  Yine bu sayıda “Bursa’nın Ayasofya’sı Ulu Camii” başlığında, onun etrafında oluşan medeniyetin detaylarını okuyacağınız akıcı bir yazı bulacaksınız. “Sabrın ve Tecrübenin Adı Torlukçuluk”, “Çarpan Etkisi”, “Ev Yapımı Propolis Olur mu?” ve “Nasıl Okursun?” yazıları da içlerinde göz ardı edilemeyecek kadar faydalı detaylar barındırıyor. “Süte Şüphe Karıştıranlar” başlığı ile SÜZGEÇ bölümünde, ikaz edilmesi gereken yönleriyle, süt konusu ele alındı. Süt konusunda önce de yazılar yayınlandı. Fakat süte su katanlar olduğu müddetçe, bu mevzuda yazılar yayınlanmaya devam edeceğe benziyor. Beğenerek okuduğunuz “İki Çocuk Bir Umre” köşesi, “Veda” başlığı ile dergi içinde nihayete erdi. Manevi hasretinin haddi hududu olmayan güzide beldelerle ilgili farklı yazılar hazırlanmaya devam edilecek. Heyecanla beklenen “Ters Köşe” mizah köşesi yeniden başladı.

  Keyifle okuyacağınız yeni sayılarda buluşmak ümidiyle…

Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.