sadsad x
asdasd

İnsan ve Hayat Dergisi (Ağustos) - S.162

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
46,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Hasret

  “Çocukların Şekerle İmtihanı” başlıklı dosya çalışmasını okurken, kendimizi ve geleceğimizi birlikte düşünmekte fayda var. Yetişkin birinin şeker hastası olup canı çektiği halde şeker yememesi, elbette önemli bir konudur. Ancak daha da önemlisi, çocuk yaşta birinin, arkadaşlarının koşup oynadığı, heyecanla dünyayı anlamaya çıktığı bir zamanda, onun bunları izlemek zorunda kalmasıdır. İhtiyaç kadarını tüketip sonrasında, iradeye hâkim olamama konusu, hayatın her safhasında önemlidir. Bu ay SÜZGEÇ bölümünde, “Yanlış Bilinen Zıtlıklar” konusu yer alıyor. Zıtlıkları okurken,

  hayatı ve olayları yeniden sorgulayacağınız, kendi çerçevesinde orijinal bir yazı. Yine bu ayki derginizde, “Zaferin Sırrı İrade”, “1 İstişare 11 Yol Ayrımı”, “Verimi Artırmada Hawthorne Etkisi”, “Çocuklarımız İçin Etkili Bir Aktivite Origami” ve “Havadan İstanbul” yazıları yer aldı. Bunlardan başka “Faydasız Daha Çok Bilgi, Daha Doğru Karar mı Demek” başlıklı bir yazı daha var. Biz de dergi olarak, farklı konularda özenle hazırlanmış bilgileri, önünüze seriyoruz.

  Maksadımız, az ve nitelikli bilgilerle, doğru olana daha hızlı ulaşmak ve ulaştırmak. Elbette, yayınlardan başka, fazla bilgiye ihtiyaç duyanlar da oluyor, farklı konulardaki bilgi ihtiyaçları göz önüne alındığında, ipin ucunu kaçırmamak için dikkatle okunması gereken bir yazı oldu.
  “- Makyaj ne işe yarar? - Göz boyamaya...” başlığı ile Genç Hayat eki,

  özenle hazırlanmış ve dolu dolu bir sayıyla, yine sizlerle.

  Değerli yazıları, değerli okurlarına ulaştıran yeni sayılarda buluşmak dileği ile…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.