sadsad x
asdasd

İnsan ve Hayat Dergisi (Temmuz) - S.161

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kollektif
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
27,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Hasret

  Bu ay kapak konusu olarak çalıştığımız incir meyvesini düşünün. Taze inciri dalından koparıp yerken, birini bitirmeden diğerini gözleriniz arar.

  Evliya Çelebi’nin dediği gibi “yiyene bıkkınlık vermez, insan ölünceye kadar yiyesi gelir.” Şunu da bilmektesinizdir,  “Yararlı bir cennet meyvesi olan incirin ter ü tazesi bir saat mesafeye gidemez.” Bu düşünceden sonra daha yerken incirin hasretini çekmeye başlamışsınızdır. “İncirin Kalbi Aydın” dosya yazılarını okurken, yaşarken çok keyif aldığınız şeyleri düşünün.

  Dünya hayatı, insana sonsuz mutluluğu vermiyor değil mi? İnciri kurutur dolabınıza koyar ve zaman zaman çıkarıp yersiniz. Tazesi gibi olmasa da hasretinizi dindirir. Bunun yanında yanından ayrılmak istemediğiniz eş dost, aile ziyaretlerinde fotoğraflar çeker, videolar yaparsınız. Özledikçe onlara bakarsınız. Dosya konusunun yanında SÜZGEÇ olarak “Hatırası Burun Sızlatan Şehir Mimarisi ve Mahalle Kültürümüz” yazısını bulacaksınız.

  Eskinin şehir yapılaşması ve o yapılaşmanın ortaya çıkardığı mahalle kültürüne şimdiden bakınca, burun sızlamaması elde değil. Bunun yanında “Yokluktan Ne Hale Geldi, Karadeniz Mutfağı”, “Kalori, Kendini Anlat Bakalım”, “Boşlukta Sallanan Hayaller” ve “Her Şey Yüzünden Okunuyor” gibi birbirinden değerli yazılar var.  “Olmuşu Tahlil Etmek mi, Olacağı Tahmin Etmek mi Zordur?” kapak cümlesiyle yine dolu dolu bir Genç Hayat eki var elinizde. Hikayesi, denemesi ve şiiri ile keyifli okumalar diliyoruz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.