sadsad x
asdasd
Yeni

İnsan ve Hayat Dergisi (Mayıs) - S.171

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
65,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Bu ay dergide “Manipülasyon” konusunun farklı detayları yer aldı. Güneşin aydınlığının, insanları doğruya meylettirmesinin tam tersi bir durumdur manipülasyondaki. Yine güneşin aydınlığının yavaş yavaş artması gibi küçük küçük manipülasyonlarla karanlığa düşürülür insanlar. Manipülasyona maruz kalan insan, zaman geçip de kötülüğün, yanlışın tam merkezine düşmeden farkına varamaz. “Hayatın İçinde, Yaşamanın Dışında” sözü, manipülasyon çerçevesinde ele alındığında, hayatın içinde vardır, lakin yaşarken siz onu fark etmekte zorlanırsınız ve sizi, yaşamanın kıymetini bilmekten alıkoyar, düşüncesiyle yazılmıştır.

  “Farkına Varın, Manipüle Edilmeyin” başlıklı yazı, manipülatörlerin kullandıkları teknikleri anlatır. Gri alanlardan, siyah bölgelere dikkat çeker.  “Ailede Manipülasyon Konusu” bütünlük açısından mevzuda eksik kalmaması için seçildi. Güzel ailelerin güzel çocukları, kötülüğü kabul etmeyen temizlikte zihinlere sahip olduklarından, kötülükten kurtulamayan ailelerin eline düştüklerinde hatalı davranışlara karşı yavaş yavaş manipüle edilirler.

  Bundan başka, karanlığa karşı aydınlığı anlatan derginizde farklı yazılar da var. “Mahremiyetin Teşhirle İmtihanı”, “Eve Özlem”, “Karaya Atılan Olta” ve “Alışkanlıklar Kılavuzu” başlıklı yazılar, bunlardan birkaçı.

  SÜZGEÇ bölümünde, “İstanbul’daki Emanet Hırka-i Saadet” başlıklı yazı yer aldı. Tarih içinde karşılaştığı insanları aydınlatarak İstanbul’a kadar ulaşan emanetler, farklı ve güzel bir anlatımla kaleme alındı.

  Genç Hayat eki, “Akıl ve Gönül. Hangisi Diğerine Rehber Olmalı?” kapağı ile sizi farklı keşiflere davet ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.