sadsad x
asdasd

İnsan ve Hayat Dergisi (Kasım) - S.165

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
54,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Bu sayıda “Numune Eğitimciler” konusu ele alındı. “Numune Eğitimci Nasıl Olur?” sorusunu, alanında

  uzman, tecrübeli öğretmenlere sorduk. Onlardan gelen cevapların bazılarında kısa ve net tarifler vardı: “Eğitimci, öğrencisinin karakter oluşumunda yanında olmalı.”“Demek yetmez, göstermek lazım.” “Yetiştiği ile yetiştirdikleri arasında köprü olandır.” “Öğretmen, öğrencisi için upuzun bir hayattır.”

  “Numune Eğitimciler, Everest Dağı'nın Kuralları”, “Dersimiz: Numune Eğitimciler Nasıl Olur?” ve “Numune Eğitimci Kimdir?” yazılarını okuduktan sonra sizler de kendi öğretmen tarifinizi en kısa ve net şekilde yapabilirsiniz.

  SÜZGEÇ bölümünde “İki Nil Bir Belde Hartum” yazısı var. Kızıldeniz’e yakın, Afrika’nın kendine münhasır güzellikleri olan Hartum şehri, bize çok uzak bir memleket gibi geliyor. Ancak yazıyı okuduktan sonra İstanbul ile arası 4500 kilometre olan Hartum’un ecdadımız tarafından kurulan şehirlerden birisi olduğunu öğreniyoruz. Tarihten bugüne

  uzanan diğer detayları okudukça, belki de ilk defa bu yazı ile ismini

  duyacağımız Hartum, hiç unutmayacağımız beldelerden birisi olacak. “Kalabalığın Peşinde Doğruyu İnkâr”, “Çeşmelerin Dili” ve “Hanımefendiler, Beyefendiler” yazıları yine zihin dünyanızda güzel

  kareler oluşturacak yazılardan oldu. Genç Hayat ekinin kapağında bu ay “İki Lafı Bir

  Araya Getirsek Laf Lafı Açar mı?” cümlesi yer aldı. Efrâdını cami, ağyârını mâni tarzda hazırlanmış, yine

  dolu dolu bir sayı oldu.

  Numune sayılarda buluşmak dileği ile…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.