sadsad x
asdasd
Stokta Yok

İnsan ve Hayat Dergisi (Haziran) - S.148

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
27,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Bu ay kapak konusu olarak “Gençlerle Çalışmak” başlığı altında, “Kilit Taşı Alışkanlık Oluşturmak” ve “İş Yerinde Kafayı Toplamak, Doğru Zihnî Hazırlık” yazıları yer aldı.

  Bu iki konuyu detaylı okuduğunuzda, başarılı olmayı gençlere öğretirken, uygulayarak, yaparak, göstererek öğretmenin, sadece öğretmek olmadığını göreceksiniz.

  Bu tarz bir öğretme, öğretirken yeni duyguların oluşmasına zemin hazırlar. Seyahat konusu da bir diğer, yeni hislerin ortaya çıkması hadisesidir.

  Yeni yerler görmek, seyahat edende yeni duygular ortaya çıkarır ve bu duygular kaleme alındığında, okura haliyle yansıyacak, yazarda ortaya çıkan yeni duygular, okurda da görülecektir.

  Dergimizde yer alan, “Bir Tren Yolculuğu, Memleketimden Tabiat ve İnsan Manzaraları” yazısı, başlığından anlaşıldığı üzere, insanı, yeni bir seyahate çıkarıyor.

  Yaklaşık 30 saat süren tren yolcuğunu okurken, siz de adeta o vagonda gidiyor, trenin seslerini işitiyorsunuz. Yazarla aynı duyguları hissetmenin lezzetine varıyorsunuz.

  Daha başka, okuruna yeni duygular keşfettiren birbirinden değerli yazılar da var; “Sade Ebeveynlik”, “İşini İyi Yapanlar”, “Renklerin Dünyası” ve “Bütün Erozyona Rağmen Topraklanın”. SÜZGEÇ bölümünde “Mesafe Hayat Kurtarır” başlıklı çalışma, çağımızın ciddiye alınması gereken sosyal konularından mahremiyeti ele alıyor.

  Dikkatle okunup, dikkate alınması gereken bir yazı. Genç Hayat eki, “Beyin Fırtınası mı, Yürek Meltemi mi?” başlığı ile yine dolu dolu.

  Keyifli bir okuma fırsatı sunan bir ek.

Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.