sadsad x
asdasd
Stokta Yok

İnsan ve Hayat Dergisi (Aralık) - S.118

Marka: İnsan ve Hayat Dergisi
Yazar: Kolektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
5,00 TL
İnsan ve Hayat Dergisi
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • İnsan ve Hayat Dergisi (Aralık) - S.118

  Bu ay İnsan ve Hayat Dergisi’nde “Yetenekli Avcılara Karşı Zeki Avlar”ın karada, denizde, gecede ve gündüzde enteresanlıkları yazıldı. Enteresan av ve avcı davranışları, okuma keyfinin yanında ibretlik detaylar barındırıyor. Maksadınız, yaşadığınız dönemin zor şartları içinde iktisadî, ilmî, fikrî, dinî ve sosyal alanda av olmamaksa bu sayı tam size göre. Müzakere stratejilerini iyice öğrenip ikna sahasında kullanmak istiyorsanız, bir nevi fikrî ya da ilmî avcılık yapmak niyetindeyseniz, bu sayı tam size de göre.

  Dosya konusunu okuyup bitirdikten sonra av ve avcılık hususunda, hayatınız içinde bazı konulara çözümler bulmak isteyebilirsiniz. Bu çözümler “en sadesinden” olmalı. Eğer bulduğunuz stratejiler ya da çözümler karmaşıksa, o zaman çözümün kendisi de problemdir. Bir problemi, başka bir problemle çözmeye çalışmayın. Sade çözümler, diğer av ve avcılar arasında size üstünlük sağlar. Yine bu sayıda en sadesinden ama tesirli yazılar var. “Hitabette Ânı Yaşamak, Avı Yakalamak”, “Mikrobiyomların Gizli Dünyası” ve Evliya Çelebi’nin karar verme ve kararlarına diğer insanları dahil etme stratejileri, bu minvalde okumanızı tavsiye ettiğimiz yazılardan birkaçı.

  SÜZGEÇ bölümünde, “Her Şeye Rağmen Mutlu Ülke Kenya” ve Genç Hayat ekindeki birbirinden naif yazılar, sadeliğin gizli dünyasındaki güzellikleri size göstermek için yazıldı.

  Sadeliği ile güçlü, yeni sayılarımıza birlikte ulaşmak dileğiyle…

Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.