sadsad x
asdasd
Yeni

UNË PO MËSOJ SI TË FALEM - NAMAZ KILMAYI ÖĞRENİYORUM (Arnavutça)

Marka: Fazilet Çocuk Yayınları
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
243,00 TL
170,10 TL
%30
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • UNË PO MËSOJ SI TË FALEM  NAMAZ KILMAYI ÖĞRENİYORUM (Arnavutça)

  Të Nderuar Prindër;

  Çdo prind e ka për detyrë që t’i ushqejë ndjenjën e adhurimit të All-llahut, fëmijëve të cilët janë garancia e të ardhmes sonë.

  Njohuritë thelbësore të paraqitura shkurtimisht në këtë libër të vogël i kemi ilustruar edhe me figura, në mënyrë që ta keni me të lehtë t’jua mësoni namazin fëmijëve tuaj.

  Për një rezultat sa më të mirë, ju lutemi që t’jua mësoni fëmijëve mënyrën e faljes, ashtu siç tregohet në figura dhe t’i ndihmoni ata që të veprojnë në këtë mënyrë.

  Në këtë libër nuk kemi shkruar suret dhe duatë që këndohen në namaz. Këto mund t’jua mësoni fëmijëve tuaj nëpërmjet librave të ilmihalit.

  Ky libër është për djem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.