sadsad x
asdasd
Yeni

TEXHVIDI KARABASH - KARABAŞ TECVİDİ (Arnavutça)

Marka: Fazilet Neşriyat
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
49,00 TL
29,40 TL
%40
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Për shkak të rëndësisë së Texhvidit , ne kemi përgatitur këtë broshurë bazuar në Texhvidin Karabash (Karabaş Tajvidi), i cili nuk e ka humbur kurrë vlerën e tij në këtë fushë.

  Gjatë përgatitjes së punës u përpoqëm që ajo të jetë sa më e thjeshtë dhe e kuptueshme, të mos jetë e lodhshme dhe e mërzitshme.

  Për këtë arsye, ne u përpoqëm të japim shpjegime shtesë brenda temës aty ku është e rëndësishme dhe duhet shpjeguar.

  Në disa raste kemi përdorur  kllapa për të mos prishur integritetin.

  Përveç kësaj, ne kemi përfshirë një botim të pastër të kopjes origjinale të Karabaş Tecvidit në libër për studimin dhe përdorimin e studiuesve.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.