sadsad x
asdasd
Stokta Yok
 • 0
 • 1

Sultan İkinci Abdülhamid Han Kitaplığı Set 2

Marka: Hamidiye Kitaplığı
Yazar: Kolektif
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
140,00 TL
98,00 TL
%30
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • SULTAN İKİNCİ ABDÜLHAMİD HAN KİTAPLIĞI -2- (4 Kitaplık Set)

  Osmanlı tarihinin en dikkat çekici simalarından biri olan Sultan İkinci Abdülhamid Han hakkında yazılanların bir kısmı tamamen hayal mahsulü, bir kısmı da taraflı yayınlardır. Osmanlı Devleti’nin en kritik bir devrinde otuz üç yıl hükümdarlık yapmış bir padişah için ağır ithamlarda bulunanların sayıları gittikçe azalmakla birlikte, yapılan ağır suçlamalar, iftirâlar ve hakâretler entelektüel kesimde tesirini hâlen muhafaza etmektedir. Devletin çöküşünü otuz sene geciktirdiği, eğitimden sanat ve imara kadar yaptığı yenilik ve hizmetlerle, devlet ve millete şeref ve itibar kazandırdığı bilindiği halde böyle bir düşmanlığın sürüp gitmesinde peşin hüküm kadar art niyetlilik de söz konusudur.

  Siyasî icraatlarına dair çarpıtılanların daha fazlası şahsî hayatı hakkında da görülen Sultan İkinci Abdülhamid Han, saltanatı müddetince, milyonlarca kilometrekare toprağa sahip bir ülkede, eğitim, kültür, sanat, mimari, askeri teşkilat, sağlık, iktisat, bilim ve teknoloji sahalarında yaptığı yenilik ve hizmetlerle ülkesine refah ve huzur getirmiştir. Düşmanlarının bile “siyasi bir deha” demekten kendini alamadığı bu sultanın devri, yakın tarihimizde bilinmesi gereken mühim teferruatlar ihtiva ediyor.

  Hamidiye Kitaplığı markasında Sultan İkinci Abdülhamid Han devrinin daha iyi anlaşılması ve geleceğe ışık tutacak fikirlerin zihinlerde yeşermesi ümidiyle yayınlanan Sultan İkinci Abdülhamid Han Kitaplığı 2 seti içerisinde birbirinden kıymetli dört çalışma bulunuyor. 1: Suikastin Perde Arkası, 2: Uzakları Görebilen Hükümdar Sultan İkinci Abdülhamid Han 2, 3: Pazarlık Yok: Filistin’de Toprak Satmak Yasak, 4: Son Yıldız Düşerken. Ehemmiyetine binaen tarihi fotoğraflarla zenginleştirilen, arşiv vesikaları, plan ve haritalarla desteklenen bu dört kitaplık set ile sizi, Sultan İkinci Abdülhamid Han’ı daha yakından tanımaya davet ediyoruz. Çileli bir devrin sultanına ahde vefa eseri olarak kaliteli bir şekilde basılan bu eserler herkesin kütüphanesinde mutlaka yer almalıdır. 

  Teknik Özellikler

  Eser: 1: Suikastin Perde Arkası, 2: Uzakları Görebilen Hükümdar Sultan İkinci Abdülhamid Han 2, 3: Pazarlık Yok: Filistin’de Toprak Satmak Yasak, 4: Son Yıldız Düşerken

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.