sadsad x
asdasd

Pazarlık Yok

Marka: HAMİDİYE KİTAPLIĞI
Yazar: Ömer Faruk Yılmaz
Ürün Kodu: 27106 01 0002
Barkod: 9786052301104
Array
Stok:
300+
Kitabı İnceleyin
Kargo 75 TL ve üzeri kargo bedava! 15:00' kadar verilen siparişler aynı gün kargo!
28,00 TL
19,60 TL
%30
- Mutlaka okunması gereken bir eser. - , Filistin ile ilgili Roman değil Gerçek tarih okumak isteyenler için kıymetli bir eser.
5/ 5
- Her müslümanın basiretli bir okumadan sonra kendisine dersler çıkaracağı nadide eser. - , Her müslümanın -özellikle de gençlerin- okuması gereken bu eser, haçlı seferleriyle Kudüs-i Şerîf'i ele geçiremeyen gayrimüslimlerin yıllar sonra teçhizatlı asker olmaksızın bir haçlı seferi düzenleyip politik ve siyasî yollarla (yani Siyonizm harekatı ile) Filistin'e nasıl Yahudi devleti kurulduğunu ve Sultan İkinci Abdülhamit Han'ın da bu politik ve siyasî yollarla yapılan haçlı seferiyle (yani Siyonizmle) mücadelesini tarihî vesikalar ışığında güzel ve akıcı bir üslupla anlatıyor.
5/ 5
25 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (2)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Bu kitaptaki maksadımız, Sultan İkinci Abdülhamid Han'ın Filistin'e Yahudilerin yerleşmesini önlemek için aldığı tedbirleri, bu hususta gösterdiği büyük gayretleri, başta Siyonist lider Theodor Herzl olmak üzere hiçbir Yahudi lider ve temsilciyle Filistin topraklarını ?pazarlık? konusu yapmadığını ve Sultan İkinci Abdülhamid'den sonra hükümet olarak idareyi ele alan İttihatçıların Filistin konusunda yaptıkları hata, gaflet ve ihanetleri vesikalarla ortaya koymaktır. Hedefimiz, yüzyıla yakın bir zamandan beri bütün şiddetiyle devam eden Yahudilerin Filistin'i işgal meselesini ve bir kavmin uğradığı zulmü en yeni arşiv belgeleri ışığında gün yüzüne çıkarmaktır.
    Boyutlar(cm):
    13.5 x 21 x 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.