sadsad x
asdasd

Keloğlan Yolda

Marka: Zet Zeka
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
280,00 TL
238,00 TL
%15
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Yaş Aralığı: 3-99

  Oyuncu Sayısı:

   

  Gelişim Alanları:

  Mantık Yürütme
  Problem Çözme
  Sıralı Düşünme
  Sosyal-Duygusal Gelişim

   

  Oyun İçeriği:

  1 adet oyun platform
  9 adet yol parçası
  1 adet görev kitapçığı

   

  Oyuna Hazırlık:

  Düz bir zemin üzerine platformu yerleştirin. Kitapçıktaki ilk görevden başlayın ve görevleri dokuz yol parçası yardımıyla tamamlayın.

   

  Nasıl Oynanır?

  Görev kitapçığı ile oyun platformunu yanınızda tutun. Yol parçalarını kutudan çıkarın ve resimli yüzeyleri yukarı gelecek şekilde çevirin. Dokuz yol parçasının tümünü kullanarak uygun yollar oluşturun. Aralarında yol oluşturulması istenen figürleri birbirine bağlayın ya da birbirine ulaşımını engellenmesi istenen figürlerin birbirine ulaşımını engelleyecek şekilde yolları oluşturun.

   

  Dikkat:

  - Görev kitabında birbirine bağlanması istenen figürler arası yön oku ile gösterilmiştir. Ancak yön oku üzerinde çapı işareti varsa o figürlerin birbirine ulaşması engellenecek şekilde yollar oluşturulmalıdır.

  - Figürlerin birbirine bağlanması ya da engellenmesi sağlandıktan sonra dikkat edilmesi gereken bir kuralda hiçbir yol parçası anlamsız şekilde bitmemelidir. Yani yolların ucu muhakkak ya birbiri ile ya da bir figür ile bağlantılı olmalıdır.

  - Yol taşlarından, ortasında havuz/göl/kayalık olan figür geçişlere kapalıdır. Bu yol figüründen hiçbir şekilde geçiş sağlanmamaktadır.

  - Birçok görevde cevap birden fazla olmaktadır ancak cevap anahtarında sadece bir tanesi sizlere verilmiştir.

Benzer Ürünler
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.