sadsad x
asdasd

Keloğlan Yolda

Marka: Zet Zeka
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 14:00 ' a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 14:00 dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
105,00 TL
89,25 TL
%15
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Hazırlık
  Kutu içerisinden platformu ve kitapçığı çıkarın. Düz bir zemin üzerine platformu yerleştirin kitapçıktan istediğiniz bir görev seçin ve kitapçıktaki görevi dokuz yol parçası yardımıyla tamamlayınız.

  Nasıl Oynanır?
  Problem kitapçığındaki problemlerden bir tanesini seçin ve oyun panosunun yanında tutun. Yol parçalarını kutudan çıkarın ve resimli yüzeyleri yukarı gelecek şekilde çevirin. Dokuz yol parçasının tümünü kullanarak öyle yollar oluşturun ki seçilmiş problemde bağlanması istenen ikonlar birbiriyle bağlansın, bağlanması istenmeyen ikonlar bağlanmasın
  * Ok İşareti varsa bu ikonları bağlayacak yol oluşturun.
  * Ok işaretinin üzerinde çarpı varsa bu ikonları bağlayacak yol olmamasını sağlayın.

  Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Asla çıkmaz sokak oluşturmamalısınız. Dokuz yol parçasını kullanarak doğru bağlantıları oluşturduğunuzda problem çözülmüş demektir. Her problemin sayısız çözümü olabilir ? eğer takıldıysanız, her soru sayfasının arkasında çözüm örnekleri bulunmaktadır. Kolaydan zora doğru ilerleyin. Kolay soruları adım adım çözerek zor soruları daha hızlı çözeceksiniz.
  * Görev kartındaki ikonlar arasında istenen bağlantıları kurmak için parçaları uygun bir şekilde yerleştirin ama çıkmaz sokaklara dikkat edin.

  Oyun İçeriği
  1 Adet Görev Kitapçığı
  1 Adet Platform
  9 Adet Yol Parçası

  Gelişim Alanları
  Mantık Yürütme
  Problem Çözme
  Sıralı Düşünme
  Sosyal-Duygusal Gelişim

  Oyun Özellikleri
  Yaş: 5? 99
  Oyuncu Sayısı: 1+
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.