sadsad x
asdasd
Stokta Yok

Sultan Abdülhamid Han Hakkında Meşhurların İtiraf

Marka: Hamidiye Kitaplığı
Yazar: Yavuzhanlı Osmanoğlu
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
46,00 TL
32,20 TL
%30
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • SULTAN ABDÜLHAMİD HAN HAKKINDA MEŞHURLARIN İTİRAFLARI

  Osmanlı Devleti’nin en kritik bir devrinde otuz üç yıl hükümdarlık yapmış bir padişah için ağır ithamlarda bulunanların sayıları gittikçe azalmakla birlikte, buna mukabil yapılan ağır suçlamalar, iftirâlar ve hakâretler entelektüel kesimde tesirini hâlen muhafaza etmektedir.

  Devletin çöküşünü otuz sene geciktirdiği, eğitimden sanat ve imara kadar yaptığı yenilik ve hizmetlerle, devlet ve millete şeref ve itibar kazandırdığı bilindiği halde böyle bir düşmanlığın sürüp gitmesinde peşin hüküm kadar art niyetlilik de söz konusudur.

  Yavuzhanlı Osmanoğlu’nun hazırladığı Sultan İkinci Abdülhamid Han Hakkında Meşhurların İtirafları isimli eserde Enver Paşa’dan Talat Paşa’ya, Mustafa Sabri Efendi’den Rıza Tevfik Bölükbaşı’na, Süleyman Nazif’ten Şair Eşref’e, Fethi Okyar’dan Kazım Karabekir’e, Namık Kemal’den Abdülhak Hamid’e, Yunan kraliyet ailesinden Prens Michel de Grece’den Bismark’a, kadarbirçok meşhur siyaset ve ilim adamının onun hakkındaki itiraflarını okuyacaksınız.

  Hamidiye Kitaplığı markasıyla yayınlanan ve fotoğraflarla zenginleştirilen kitap kaliteli bir şekilde basılmıştır. Sultan İkinci Abdülhamid Han’ı önce tenkit, daha sonra takdir edenleri okuyunca, ona nasıl haksızlık yapıldığını daha iyi anlayacaksınız. Titiz bir araştırmanın mahsulü olan bu çalışma, İkinci Abdülhamid Han’ı farklı bir pencereden görmek isteyen herkesin okuması gereken mühim bir eser.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.