sadsad x
asdasd
Siparişler hakkında
 • Kitapların siparişini verdim, bana kaç günde ulaşır?

  Baskısını yayınevimizin gerçekleştirmediği bazı kitaplar eğer stokta mevcut değilse temin edilme süresi bir kaç gün sürebilir. Onun haricinde ciddi bir aksaklık söz konusu olmadığı müddetçe yaklaşık 2-3 gün içinde elinize ulaşmaktadır. 

 • Havale, EFT veya Posta Çeki ile sipariş verdim. Ne yapmam gerekiyor?

  Siparişiniz "Ödeme Bekleniyor" uyarısı ile listenize eklenir. Eğer siparişinizin bedelini herhangi bir hesabımıza yatırmışsanız, mutlaka ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nu doldurmanız gerekmektedir. Eğer ödeme bildirim formunu doldurmazsanız, siparişinizin onaylanma süresi uzayabilir veya gecikebilir.

 • Kredi kartı ile ödeme yapmanın bir avantajı var mı?

  Kredi kartınızla ödeme yaptığınızda herhangi bir aktarım ücreti ödemeden sadece sipariş bedeli tahsil olunur. Bütün banka kartlarından tek çekim yapılır.

 • Siparişini gerçekleştirdiğim kitapları / ürünleri nasıl takip edeceğim?

  Hesabım kısmından Sipariş Takibi bölümüne tıklayarak yapmış olduğunuz bütün siparişleri ve durumlarını görebilirsiniz.

 • Bir kitabı çok beğendim, arkadaşıma tavsiye etmek istiyorum.

  Beğendiğiniz kitabın detay bölümünde en alt kısımda yer alan TAVSİYE ET sekmesine tıklayın. Sizden istenen kısa bilgileri yazın ve arkadaşınızın e-mailine gönderin.

 • Siteniz üzerinden kaç adete kadar kitap satın alabilirim?

  Bu konuda bir sınırımız olmamakla birlikte, eğer 100 üzerinde bir rakamda sipariş verecekseniz lütfen telefonla bize ulaşarak stok durumunu sorunuz. Çünkü söz konusu kitabın o miktarda basılmış stoğu olmayabilir yahut temin etmesi zaman alabilir.

 • Üye olanlar için sipariş esnasında TC Kimlik numarası neden isteniyor?

  29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. TC Kimlik numaranız da dahil olmak üzere üyelik bilgileriniz, 3.şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu müşterilerimiz için TC kimlik numarası zorunlu olmamakla beraber, bu durumu açık ve net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Yani, yurtiçinde yaşayan yabancı uyrukluların da isimleri yabancı kaynaklı olmalıdır. Bu şartlara uyan üyeler, sipariş verirken TC Kimlik numarası yazılması gereken alana 00000000000 değerini girebilir. TC Kimlik numarası girmemiş ya da yapılan kontrolde başkasına ait numara giren üyelerin siparişleri işleme alınmayıp, bekletilmektedir. (Sipariş formunda TC Kimlik No istenmesi durumunda yayınlanabilir.)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.