sadsad x
asdasd
Stokta Yok
 • 0
 • 1

ILMIHAL I PËRMBLEDHUR ME ILUSTRIME - MUHTASAR HANEFİ İLMİHALİ (Arnavutça)

Marka: Fazilet Neşriyat
Yazar: Heyet
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
103,00 TL
72,10 TL
%30
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Është fakt se bijtë tanë, të cilët po rriten në këtë periudhë ku çdo gje vlerësohet materialisht, gjenden brenda një boshllëku shpirtëror.

  Me anë të kësaj vepre të shkurtër do të mund t’i mësoni bijve tuaj, dituritë e domosdoshme të ilmihalit, që duhet t’i dijë çdo Mysliman dhe do ta ndjeni se do të lehtësoheni nga përgjegjësia juaj, qoftë edhe pjesërisht.

  Ka informacione të rëndësishme sipas Ehli Sunnetin nga të cilat mund të përfitojnë të gjithë grupmoshat.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.