sadsad x
asdasd
Yeni

DUA DHE IBADETE - DUA VE İBADETLER ( Arnavutça)

Marka: Fazilet Neşriyat
Yazar: Kollektif
Kitabı İnceleyin
Kargo Hafta içi saat 12:00'a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 12:00'dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
48,00 TL
28,80 TL
%40
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Resimler
  • Hızlı Mesaj
  • Öneri Kutusu
  • Lutjet dhe adhurimet në këtë libër: "Me farzet, robi im largohet nga  ndëshkimi Im (dënimi Im).

    Kurse me nafilet më afrohet mua (kënaqësisë Time)." Janë këshilla të marra nga kuptimet e këtij hadithi Kudsi prej dijetarëve që janë trashgimtarë të haditheve sherif për të arritur pëlqimin e Allahut teala e për të arritur grada të larta shpirtërore.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.