sadsad x
asdasd

Değerler Eğitimi Seti - 5 Yaş ve Üzeri (İngilizce)

Marka: Fazilet Çocuk Yayınları
Yazar: Kolektif
Kargo Hafta içi saat 14:00 ' a kadar verilen siparişler gün içerisinde, 14:00 dan sonraki siparişler ise 24 saat içerisinde kargoya verilecektir.Kargoya verildikten hemen sonra size siparişinizin durumunu bildiren bir e-posta ulaşacaktır.
180,00 TL
126,00 TL
%30
Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Değerler Eğitimi Seti - 5 Yaş ve Üzeri (İngilizce)

  Kıymetli Anne-Babalar ve Eğitimciler;

  İnsan, Allâhü Teâlâ’yı tanımak ve ona kulluk etmek üzere yaratılmıştır.

  İslam ile şereflenmiş her bir Müslüman, hayatı boyunca dinini en doğru biçimde öğrenerek ve yaşayarak bu kulluk vazifesini en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olmalıdır. 

  Bu hakikat, her bir Müslüman için hem kendisine hem de ailesine karşı önemli sorumlulukları da beraberinde getirmektedir. Özellikle, geleceğe miras olarak bırakacağımız en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımıza karşı sorumluluğumuz asla göz ardı edilemez.

  İçinde bulunduğumuz dönemi dikkate alarak çocuklarımızın dinî ve ahlakî eğitimleri esnasında doğru eğitimcileri ve doğru kaynakları bulabilmek, ayrıca önem ifade etmektedir. Çünkü hızla büyüyüp gelişen çocuklarımız, bu süreçte edindikleri bilgi ve değerleri hayatlarının ileriki safhalarında da kullanmaya devam edeceklerdir.

  Bununla birlikte çocuklara verilen bütün eğitimlerde, özellikle de dinî eğitim sürecinde çocukların pedagojik arkaplanları mutlaka dikkate alınmalı ve onların algılama biçimine ve seviyesine uygun faaliyetlerle bu eğitim verilmelidir. Aksi takdirde beklenen faydayı sağlamak güçleşebilmektedir.

  Fazilet Çocuk Yayınları olarak, bütün bu hakikatlerin bilinci içerisinde çocuklarımızın yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun olarak hazırladığımız Okul Öncesi Değerler Eğitimi Seti içerisinde; İmanın ve İslam’ın şartları, abdest, namaz vb. temel ilmihal bilgileri, adaplar, Hadis-i Şerifler ve Peygamber Efendimiz’in Hayatı (s.a.v.) gibi bölümler yer almaktadır.

  Hazırlamış olduğumuz Okul Öncesi Değerler Eğitimi Seti vesilesiyle anne-babaların ve eğitimcilerin çocuklara yönelik sorumluluklarını paylaşarak faydalı olmayı ümit ediyoruz…

  Fazilet Çocuk Yayınları
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.