Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
01.05.2020

Bu Ay E-Dergi Olarak Sizinleyiz

 e-dergi-sosyal-yedikita-haziran.jpg (627 KB)          e-dergi-sosyal-insanvehayat-haziran.jpg (645 KB)         e-dergi-sosyal-camlicacocuk-haziran.jpg (660 KB)İnsanlığın büyük bir sınav verdiği bu zamanda sağlığınızı düşünmenin başlıca görevimiz olduğunun da şuurundayız.

Bu sebeple dergilerimizin Mayıs ve Haziran sayılarını *Basılı yerine dijital formatta sizlerin istifadesine sunmayı daha sağlıklı bulduk.11 yıldır Yedikıta ile aralıksız devam ettiğimiz tarih ve kültür yolcuğunda elinize ulaşan her sayı o ayın mutluluğu bizim için... Yedikıta Dergisi Haziran 2020 Sayı 142 buradan okuyabilirsiniz.

Biz, her ay dergimiz etrafında toplanıp sohbet eden büyük bir aileyiz. Bu birlikteliğimiz, İnsan ve Hayat var olduğu müddetçe devam edecektir... İnsan ve Hayat Dergisi Haziran 2020 Sayı 124 buradan okuyabilirsiniz.

Çamlıca Çocuk Dergisi olarak, çocuklarımızın çok yönlü gelişimlerini düşünerek özenle hazırladığımız dergilerimizi her ay minik okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz... Çamlıca Çocuk Dergisi Haziran 2020 Sayı 50 buradan okuyabilirsiniz.Salgının değil sağlığın ve mutluluğun yayıldığı günlerde buluşmak üzere...
#sağlıklakalın


*Mevcut abonelerimizin dergi abonelikleri, bitiş tarihinden itibaren otomatik 2 ay uzatılacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.