2018-AMERİKA-KANADA 1 (DOĞU) BLOK TAKVİMİ İNGİLİZCE

2018-AMERİKA-KANADA 1 (DOĞU) BLOK TAKVİMİ İNGİLİZCE

Bu üründen 7 adet satılmıştır.

Kategori
Fazilet Takvimi Blok - 2018
Yayınevi
Fazilet Neşriyat
Dil
İngilizce
Boyut
9x14 cm
ISBN
7261969009333
Stok
2
Sayfa Sayısı
365
Yazar
Heyet


"ÖNEMLİ NOT: Takvimlerimizi temin etmek için üst menüde yer alan bayilerimizi arayarak size en yakın takvim temin edebileceğiniz yeri öğrenebilirsiniz.

Fazilet Neşriyat yayınladığı takvim ve kitapları seçkin bir heyet tarafından zarurî dinî vecibe ve hükümlere yönelik büyük bir titizlikle ehl-i sünnet akaidine uygun olarak hazırlayıp okuyucularımızın istifadesine sunmaktadır.,

Fazilet Neşriyat’ın en mühim yayınlarından olan Fazilet Takvimi her sene muteber eserler taranarak ve en mühim bilgiler seçilerek yeniden hazırlanıp okuyuculara arz edilmektedir. .
Fazilet Neşriyat, Fazilet Takvimi’ni duvar ve ciltli takvimden sonra büyük boy ciltli takvim olarak da yayınlamaya başlamıştır.

Bütün dünyaya hitap eden müessesemiz Türkiye haricinde yaklaşık 133 ülkede 3100 şehre hitap eden namaz vakitleri portföyü ile dünya Müslümanları için mühim bir hizmet îfâ etmektedir.

2018- AMERİKA-KANADA 1 (DOĞU) BLOK TAKVİMİ İNGİLİZCE - New York, Chicago, Suffolk, Country, Atlanta, Miami, Houston, Boston, Columbus, Dayton, Naples, New Haven, Paterson, Philadelphia, Rochester, Washington D.C., Wilmington, Youngstown, Pittsburgh, St., Louis, Knoxville, Glassboro, Levittown, Annandale, Detroit